четвер, 18 квітня 2024 р.

 18 квітня відзначають Міжнародний день пам'яток і визначних місць. Цей день, також відомий як День всесвітньої спадщини, встановлений 1982 року Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам'яток і визначних місць, створеної при ЮНЕСКО.

Свято відзначається з 1984 року з метою привернути увагу громадськості до питань захисту та збереження всесвітньої культурної спадщини. Також воно дає можливість більше дізнатися про різноманіття світової спадщини та про сили, які докладаються для її захисту і збереження. Це час, коли ми вшановуємо історичні та культурні надбання нашого світу, пам'ятаємо минуле та відзначаємо його важливість у формуванні нашої ідентичності.


В нашому музеї при бібліотеці з цієї нагоди було проведена пізнавальна година "КОСИ-СТОЛИЦЯ ЛІРНИКІВ" для учнів 6-7 класу.Завдяки цьому заходу учні гімназії отримали незабутні враження розглянувши вживу заготовки до ліри та поглибили свої знання про те, як важливо зберігати та вшановувати  нашу спільну культурну спадщину. Такі заходи допомагають виховати у молоді повагу до історії та культури.

Немає коментарів:

Дописати коментар

 Інформаційна хвилинка з учнями 6 класу в бібліотеці села Коси про"Гайд безбар’єрних подій". Гайд безбар'єрних подій створено ...